Dragi cetăţeni ai Comunei Lespezi,

Primăria Comunei Lespezi invită toţi locuitorii comunei în data de 12.10.2022 orele 15.00 la Căminul Cultural Lespezi, la întalnirea cu reprezentanții Total Business Land privind desfășurarea lucrărilor de CADASTRU GENERAL în comuna noastră.

Această lucrare este de o importanţă majoră pentru comună și pentru fiecare proprietar, deoarece la sfârșitul acestui program vor fi realizate măsuratorile și înscrierea în cartea funciară a tuturor proprietăților de pe teritoriul comunei noastre, GRATUIT pentru cetățeni și toți detinătorii!
Întalnirea va avea loc cu participarea reprezentanţilor Total Business Land care execută lucrarea.

Vor fi prezentate etapele Programului Național de Cadastru și Carte Funciară, beneficiile acestuia și modul în care sunteți implicați dumneavoastră, cetățenii comunei.


Vă așteptăm cu drag, participarea dumneavoastră este foarte importantă pentru succesul programului!